Anker Nebula | Cosmos 4K SE Smart Portable Projector | 4K UHD (3840 x 2160) | 1800 ANSI lumens | Grey
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 15 vnt. 1-5 d.d.5 vnt. 2026-04-29 15 / 5 vnt. | 1600,23 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 311.50 mm |
| Gross height (mm): | 304.50 mm |
| Gross weight: | 4.70 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 4.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 320.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Anker Nebula |
| Accessories included: | AC Cable, Quick Start Guide, Remote, AAA Battery x2 |
| Throw ratio: | 1.2:1 |
| Maximum resolution: | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Colour of product: | Grey |
| Brightness: | 1800 ANSI lumens |
| Audio system: | Speakers: 15W × 2 (Supported by Dolby Audio) |
| Producer product name: | Cosmos 4K SE Smart Portable Projector |
| Producer product family: | Smart Portable Projector |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Wi-Fi: | No |
| Wi-Fi connection: | No |
| Contrast ratio: | N/A |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Palette Qty: | 91 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 311.50 mm |
| Gross height (mm): | 304.50 mm |
| Gross weight: | 4.70 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 4.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 320.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Anker Nebula |
| Accessories included: | AC Cable, Quick Start Guide, Remote, AAA Battery x2 |
| Throw ratio: | 1.2:1 |
| Maximum resolution: | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Colour of product: | Grey |
| Brightness: | 1800 ANSI lumens |
| Audio system: | Speakers: 15W × 2 (Supported by Dolby Audio) |
| Producer product name: | Cosmos 4K SE Smart Portable Projector |
| Producer product family: | Smart Portable Projector |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Wi-Fi: | No |
| Wi-Fi connection: | No |
| Contrast ratio: | N/A |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Palette Qty: | 91 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |