Anker MagGo Wireless Powerbank (With 30W C port, Ultra slim) | A1664H11 | 10000 mAh | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 25 vnt. 1-5 d.d.30 vnt. 2026-04-29 25 / 30 vnt. | - | 83,72 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 33.00 mm |
| Gross weight: | 0.39 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 112.08 g |
| Plastic (No PET): | 28.02 g |
| Tare weight (kg): | 0.14 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Anker |
| Colour of product: | Black |
| Battery capacity: | 10000 mAh |
| Producer product name: | A1664H11 |
| Producer product family: | MagGo Wireless Powerbank (With 30W C port, Ultra slim) |
| Palette Qty: | 1587 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 33.00 mm |
| Gross weight: | 0.39 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 112.08 g |
| Plastic (No PET): | 28.02 g |
| Tare weight (kg): | 0.14 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Anker |
| Colour of product: | Black |
| Battery capacity: | 10000 mAh |
| Producer product name: | A1664H11 |
| Producer product family: | MagGo Wireless Powerbank (With 30W C port, Ultra slim) |
| Palette Qty: | 1587 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |