Anker 633 Magnetic Wireless Power Bank with 27W USB C port | A1654G11 | 10000 mAh | Black
Gamintojas: Anker
Prekės kodas (MPN): A1654G11
Prekės kodas (MPN): A1654G11
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | - | 110,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 35.00 mm |
| Gross weight: | 0.392 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 0.252 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 112.08 g |
| Plastic (No PET): | 28.02 g |
| Tare weight (kg): | 0.14 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Anker |
| Palette Qty: | 2551 pc(s) |
| Colour of product: | Black |
| Battery capacity: | 10000 mAh |
| Producer product name: | A1654G11 |
| Producer product family: | 633 Magnetic Wireless Power Bank with 27W USB C port |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 35.00 mm |
| Gross weight: | 0.392 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 0.252 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 112.08 g |
| Plastic (No PET): | 28.02 g |
| Tare weight (kg): | 0.14 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Anker |
| Palette Qty: | 2551 pc(s) |
| Colour of product: | Black |
| Battery capacity: | 10000 mAh |
| Producer product name: | A1654G11 |
| Producer product family: | 633 Magnetic Wireless Power Bank with 27W USB C port |
| Warranty: | 24 month(s) |