Anker 545 Nano Power Bank | A1259G11 | 10000 mAh | Black
Gamintojas: Anker
Prekės kodas (MPN): A1259G11
Prekės kodas (MPN): A1259G11
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 44 vnt. 1-5 d.d.20 vnt. 2026-05-11 44 / 20 vnt. | - | 73,90 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 151.00 mm |
| Gross height (mm): | 36.00 mm |
| Gross weight: | 0.28 kg |
| Gross width (mm): | 111.00 mm |
| Net weight: | 0.22 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 53.60 g |
| Plastic (No PET): | 13.40 g |
| Tare weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Anker |
| Colour of product: | Black |
| Battery capacity: | 10000 mAh |
| USB input port type: | USB-C (30W) |
| Producer product name: | A1259G11 |
| Producer product family: | 545 Nano Power Bank |
| Palette Qty: | 2864 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 151.00 mm |
| Gross height (mm): | 36.00 mm |
| Gross weight: | 0.28 kg |
| Gross width (mm): | 111.00 mm |
| Net weight: | 0.22 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 53.60 g |
| Plastic (No PET): | 13.40 g |
| Tare weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Anker |
| Colour of product: | Black |
| Battery capacity: | 10000 mAh |
| USB input port type: | USB-C (30W) |
| Producer product name: | A1259G11 |
| Producer product family: | 545 Nano Power Bank |
| Palette Qty: | 2864 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |