Anker | Power Bank | A1680G11 | 10000 mAh | USB-C 30W, Lightning 27W | Built-In USB-C and Lightning Cables | Black
Gamintojas: Anker
Prekės kodas (MPN): A1680G11
Prekės kodas (MPN): A1680G11
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 43,10 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 131.00 mm |
| Gross height (mm): | 36.00 mm |
| Gross weight: | 0.224 kg |
| Gross width (mm): | 101.00 mm |
| Net weight: | 0.22 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 5.92 g |
| Plastic (No PET): | 1.48 g |
| Tare weight (kg): | 0.007 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Anker |
| Colour of product: | Black |
| Battery capacity: | 10000 mAh |
| Dimensions (WxDxH): | 109.9x65.5x25 mm |
| Special features: | Built-In USB-C and Lightning Cables |
| Producer product name: | A1680G11 |
| Producer product family: | Power Bank |
| USB input port type: | USB-C (20W) |
| Output: | USB-C 30W, Lightning 27W |
| Palette Qty: | 3628 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 131.00 mm |
| Gross height (mm): | 36.00 mm |
| Gross weight: | 0.224 kg |
| Gross width (mm): | 101.00 mm |
| Net weight: | 0.22 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 5.92 g |
| Plastic (No PET): | 1.48 g |
| Tare weight (kg): | 0.007 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | Anker |
| Colour of product: | Black |
| Battery capacity: | 10000 mAh |
| Dimensions (WxDxH): | 109.9x65.5x25 mm |
| Special features: | Built-In USB-C and Lightning Cables |
| Producer product name: | A1680G11 |
| Producer product family: | Power Bank |
| USB input port type: | USB-C (20W) |
| Output: | USB-C 30W, Lightning 27W |
| Palette Qty: | 3628 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |