AMD Ryzen 7 7800X3D, 4.2 GHz, AM5, Processor threads 16, Packing Retail, Processor cores 8, Component for PC
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 487,42 € | ||
| S2 | 12 vnt. 1-5 d.d. 12 / - vnt. |
556,72 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 132.00 mm |
| Gross height (mm): | 140.00 mm |
| Gross weight: | 0.12 kg |
| Gross width (mm): | 73.00 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 10.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Processor cores: | 8 |
| Component for: | PC |
| Processor family: | AMD |
| Processor threads: | 16 |
| Packing: | Retail |
| Processor frequency: | 4.2 GHz |
| Frequency range: | 4.2-5.0 GHz |
| Processor socket: | AM5 |
| Processor model: | Ryzen 7 7800X3D |
| PCI Express slots version: | 5.0 |
| Cache memory: | 96 MB |
| Gross depth master carton: | 305 mm |
| Gross width master carton: | 140 mm |
| Gross height master carton: | 150 mm |
| Net weight master carton: | 0.472 kg |
| Tare weight master carton: | 0.109 kg |
| Palette Qty: | 640 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas Experience an AMD Ryzen 7 processor - incredibly powerful multi-core processing for the ultimate performance. |
| Gross depth (mm): | 132.00 mm |
| Gross height (mm): | 140.00 mm |
| Gross weight: | 0.12 kg |
| Gross width (mm): | 73.00 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 10.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Processor cores: | 8 |
| Component for: | PC |
| Processor family: | AMD |
| Processor threads: | 16 |
| Packing: | Retail |
| Processor frequency: | 4.2 GHz |
| Frequency range: | 4.2-5.0 GHz |
| Processor socket: | AM5 |
| Processor model: | Ryzen 7 7800X3D |
| PCI Express slots version: | 5.0 |
| Cache memory: | 96 MB |
| Gross depth master carton: | 305 mm |
| Gross width master carton: | 140 mm |
| Gross height master carton: | 150 mm |
| Net weight master carton: | 0.472 kg |
| Tare weight master carton: | 0.109 kg |
| Palette Qty: | 640 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
Experience an AMD Ryzen 7 processor - incredibly powerful multi-core processing for the ultimate performance.