AMD Ryzen 5 5600X 3.7 GHz AM4 Processor threads 12 AMD Processor cores 6
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | 195,83 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 70 mm |
| Gross height (mm): | 135.00 mm |
| Gross weight: | 0.448 kg |
| Gross width (mm): | 135 mm |
| Net weight: | 0.409 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 39.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00127575 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Component for: | PC |
| Processor cores: | 6 |
| Processor family: | AMD |
| Packing: | Retail |
| Processor threads: | 12 |
| Processor frequency: | 3.7 GHz |
| Processor socket: | AM4 |
| Processor model: | Ryzen 5 5600X |
| Cooler included: | Yes |
| Frequency range: | 3.7-4.6 GHz |
| Gross depth master carton: | 380 mm |
| Gross width master carton: | 280 mm |
| Gross height master carton: | 160 mm |
| Net weight master carton: | 4.48 kg |
| Tare weight master carton: | 0.289 kg |
| Palette Qty: | 1010 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 70 mm |
| Gross height (mm): | 135.00 mm |
| Gross weight: | 0.448 kg |
| Gross width (mm): | 135 mm |
| Net weight: | 0.409 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 39.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00127575 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Component for: | PC |
| Processor cores: | 6 |
| Processor family: | AMD |
| Packing: | Retail |
| Processor threads: | 12 |
| Processor frequency: | 3.7 GHz |
| Processor socket: | AM4 |
| Processor model: | Ryzen 5 5600X |
| Cooler included: | Yes |
| Frequency range: | 3.7-4.6 GHz |
| Gross depth master carton: | 380 mm |
| Gross width master carton: | 280 mm |
| Gross height master carton: | 160 mm |
| Net weight master carton: | 4.48 kg |
| Tare weight master carton: | 0.289 kg |
| Palette Qty: | 1010 pc(s) |