AMD Ryzen 5 5600G 4.4 GHz AM4 TRAY
Gamintojas: AMD
Prekės kodas (MPN): 100-000000252
Prekės kodas (MPN): 100-000000252
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 345,13 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | AMD Ryzen 5 5600G / 3.9 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | AMD Ryzen 5 5600G |
| Number of cores: | 6-core / 12 threads |
| Cache: | 16 MB |
| Integrated graphics: | Radeon Graphics |
| Compatible processor socket: | Socket AM4 |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 3.9 GHz |
| Max turbo speed: | 4.4 GHz |
| Manufacturing process: | 7 nm |
Aprašymas Everyone deserves a powerful processor. Uncompromising features and smooth performance are finally the standard for every gamer and artist. Funkcijos Smooth gaming Advanced multi-processing performance |
| Product description: | AMD Ryzen 5 5600G / 3.9 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | AMD Ryzen 5 5600G |
| Number of cores: | 6-core / 12 threads |
| Cache: | 16 MB |
| Integrated graphics: | Radeon Graphics |
| Compatible processor socket: | Socket AM4 |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 3.9 GHz |
| Max turbo speed: | 4.4 GHz |
| Manufacturing process: | 7 nm |
Aprašymas
Everyone deserves a powerful processor. Uncompromising features and smooth performance are finally the standard for every gamer and artist.
Funkcijos
Smooth gaming
Advanced multi-processing performance