AMD Ryzen 5 5600G, 3.9 GHz, AM4, Processor threads 12, Packing Retail, Processor cores 6, Component for PC
Gamintojas: AMD
Prekės kodas (MPN): 100-100000252BOX
Prekės kodas (MPN): 100-100000252BOX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 40 vnt. 1-5 d.d. 40 / - vnt. | 210,19 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 130 mm |
| Gross height (mm): | 135.00 mm |
| Gross weight: | 0.446 kg |
| Gross width (mm): | 73 mm |
| Net weight: | 0.407 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 30.00 g |
| Plastic (No PET): | 9.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00128115 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | |
| Producer product family: | |
| Processor cores: | 6 |
| Component for: | PC |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Processor family: | AMD |
| Processor threads: | 12 |
| Packing: | Retail |
| Processor frequency: | 3.9 GHz |
| Frequency range: | 3.9-4.4 GHz |
| Processor socket: | AM4 |
| Processor model: | Ryzen 5 5600G |
| Cooler included: | |
| Special features: | |
| Thermal Design Power (TDP): | W |
| PCI Express slots version: | |
| Discrete graphics adapter model: | |
| Cache memory: | MB |
| Gross depth master carton: | 380 mm |
| Gross width master carton: | 280 mm |
| Gross height master carton: | 160 mm |
| Net weight master carton: | 4.46 kg |
| Tare weight master carton: | 0.289 kg |
| Gross depth (mm): | 130 mm |
| Gross height (mm): | 135.00 mm |
| Gross weight: | 0.446 kg |
| Gross width (mm): | 73 mm |
| Net weight: | 0.407 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 30.00 g |
| Plastic (No PET): | 9.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00128115 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | |
| Producer product family: | |
| Processor cores: | 6 |
| Component for: | PC |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Processor family: | AMD |
| Processor threads: | 12 |
| Packing: | Retail |
| Processor frequency: | 3.9 GHz |
| Frequency range: | 3.9-4.4 GHz |
| Processor socket: | AM4 |
| Processor model: | Ryzen 5 5600G |
| Cooler included: | |
| Special features: | |
| Thermal Design Power (TDP): | W |
| PCI Express slots version: | |
| Discrete graphics adapter model: | |
| Cache memory: | MB |
| Gross depth master carton: | 380 mm |
| Gross width master carton: | 280 mm |
| Gross height master carton: | 160 mm |
| Net weight master carton: | 4.46 kg |
| Tare weight master carton: | 0.289 kg |