AMD Ryzen 5 5600, 3.5 GHz, AM4, Processor threads 12, Packing Retail, Processor cores 6, Component for Desktop
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 31 vnt. 1-5 d.d. 31 / - vnt. | - | 177,60 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 120.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 0.30 kg |
| Gross width (mm): | 105.00 mm |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | |
| Producer product family: | |
| Processor cores: | 6 |
| Component for: | Desktop |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Processor family: | AMD |
| Processor threads: | 12 |
| Packing: | Retail |
| Processor frequency: | 3.5 GHz |
| Frequency range: | 3.5-4.4 GHz |
| Processor socket: | AM4 |
| Processor model: | Ryzen 5 5600 |
| Cooler included: | |
| Special features: | |
| Thermal Design Power (TDP): | W |
| PCI Express slots version: | |
| Discrete graphics adapter model: | |
| Cache memory: | MB |
| Gross depth (mm): | 120.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 0.30 kg |
| Gross width (mm): | 105.00 mm |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | |
| Producer product family: | |
| Processor cores: | 6 |
| Component for: | Desktop |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Processor family: | AMD |
| Processor threads: | 12 |
| Packing: | Retail |
| Processor frequency: | 3.5 GHz |
| Frequency range: | 3.5-4.4 GHz |
| Processor socket: | AM4 |
| Processor model: | Ryzen 5 5600 |
| Cooler included: | |
| Special features: | |
| Thermal Design Power (TDP): | W |
| PCI Express slots version: | |
| Discrete graphics adapter model: | |
| Cache memory: | MB |