AMD Ryzen 5 4500X, AM4, Processor threads 12, Packing Retail, Processor cores 6, Component for Desktop
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 91,23 € | |
| S2 | - / - | - | 157,83 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 135.00 mm |
| Gross height (mm): | 74.00 mm |
| Gross weight: | 0.518 kg |
| Gross width (mm): | 147.00 mm |
| Net weight: | 0.438 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 50.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.08 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Processor cores: | 6 |
| Component for: | Desktop |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Processor family: | AMD |
| Processor threads: | 12 |
| Packing: | Retail |
| Frequency range: | 3.6-4.1 GHz |
| Processor socket: | AM4 |
| Processor model: | Ryzen 5 4500 |
| Gross depth master carton: | 305 mm |
| Gross width master carton: | 140 mm |
| Gross height master carton: | 150 mm |
| Net weight master carton: | 0.48 kg |
| Tare weight master carton: | 0.109 kg |
| Palette Qty: | 588 pc(s) |
Aprašymas Everyone deserves a powerful processor. Uncompromising features and smooth performance are finally the standard for every gamer and artist. Funkcijos Smooth gaming Advanced multi-processing performance |
| Gross depth (mm): | 135.00 mm |
| Gross height (mm): | 74.00 mm |
| Gross weight: | 0.518 kg |
| Gross width (mm): | 147.00 mm |
| Net weight: | 0.438 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 50.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.08 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Processor cores: | 6 |
| Component for: | Desktop |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Processor family: | AMD |
| Processor threads: | 12 |
| Packing: | Retail |
| Frequency range: | 3.6-4.1 GHz |
| Processor socket: | AM4 |
| Processor model: | Ryzen 5 4500 |
| Gross depth master carton: | 305 mm |
| Gross width master carton: | 140 mm |
| Gross height master carton: | 150 mm |
| Net weight master carton: | 0.48 kg |
| Tare weight master carton: | 0.109 kg |
| Palette Qty: | 588 pc(s) |
Aprašymas
Everyone deserves a powerful processor. Uncompromising features and smooth performance are finally the standard for every gamer and artist.
Funkcijos
Smooth gaming
Advanced multi-processing performance