AMD Ryzen 3 PRO 8300G AM5 65W 4C/12T TR
Gamintojas: AMD
Prekės kodas (MPN): 100-000001187
Prekės kodas (MPN): 100-000001187
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 260,61 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | AMD Ryzen 3 Pro 8300G / 3.4 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | AMD Ryzen 3 Pro 8300G |
| Number of cores: | Quad-Core / 8 threads |
| Cache: | 8 MB |
| Integrated graphics: | AMD Radeon 740M |
| Compatible processor socket: | Socket AM5 |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 3.4 GHz |
| Max turbo speed: | 4.9 GHz |
| Manufacturing process: | 4 nm |
| Features: | AMD PRO technologies, "Zen 4" Core Architecture, AMD EXPO Technology, AMD Ryzen Master Utility, |
Aprašymas Exceptional performance for your every task. AMD Ryzen PRO processors accelerate complex computational demands, multitasking, visual computing, and multimedia applications. Optimize your ROI and enable long-term consistency with no-compromise reliability and manageability that IT pros need for future-ready enterprise-class computing. |
| Product description: | AMD Ryzen 3 Pro 8300G / 3.4 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | AMD Ryzen 3 Pro 8300G |
| Number of cores: | Quad-Core / 8 threads |
| Cache: | 8 MB |
| Integrated graphics: | AMD Radeon 740M |
| Compatible processor socket: | Socket AM5 |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 3.4 GHz |
| Max turbo speed: | 4.9 GHz |
| Manufacturing process: | 4 nm |
| Features: | AMD PRO technologies, "Zen 4" Core Architecture, AMD EXPO Technology, AMD Ryzen Master Utility, |
Aprašymas
Exceptional performance for your every task. AMD Ryzen PRO processors accelerate complex computational demands, multitasking, visual computing, and multimedia applications. Optimize your ROI and enable long-term consistency with no-compromise reliability and manageability that IT pros need for future-ready enterprise-class computing.