AMD Ryzen 3 PRO 3200G AM4 65W 4C/8T TRAY
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): YD320BC5M4MFH
Prekės kodas (MPN): YD320BC5M4MFH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 132,42 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | AMD Ryzen 3 Pro 3200G / 3.6 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | AMD Ryzen 3 Pro 3200G |
| Number of cores: | Quad-Core / 4 threads |
| Cache: | 4 MB |
| Integrated graphics: | Radeon Vega 8 |
| Compatible processor socket: | Socket AM4 |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 3.6 GHz |
| Max turbo speed: | 4 GHz |
| Manufacturing process: | 12 nm |
| Features: | AMD GuardMI Technology, AMD Memory Guard, DASH 1.2 enabled |
Aprašymas Exceptional performance for your every task. AMD Ryzen PRO processors accelerate complex computational demands, multitasking, visual computing, and multimedia applications. Optimize your ROI and enable long-term consistency with no-compromise reliability and manageability that IT pros need for future-ready enterprise-class computing. |
| Product description: | AMD Ryzen 3 Pro 3200G / 3.6 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | AMD Ryzen 3 Pro 3200G |
| Number of cores: | Quad-Core / 4 threads |
| Cache: | 4 MB |
| Integrated graphics: | Radeon Vega 8 |
| Compatible processor socket: | Socket AM4 |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 3.6 GHz |
| Max turbo speed: | 4 GHz |
| Manufacturing process: | 12 nm |
| Features: | AMD GuardMI Technology, AMD Memory Guard, DASH 1.2 enabled |
Aprašymas
Exceptional performance for your every task. AMD Ryzen PRO processors accelerate complex computational demands, multitasking, visual computing, and multimedia applications. Optimize your ROI and enable long-term consistency with no-compromise reliability and manageability that IT pros need for future-ready enterprise-class computing.