AMD Ryzen 3 4100 4GHz AM4 4C/8T 65W BOX
Gamintojas: AMD
Prekės kodas (MPN): 100-100000510BOX
Prekės kodas (MPN): 100-100000510BOX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 121,20 € | |
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. |
- | 70,17 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | AMD Ryzen 3 4100 / 3.8 GHz processor - Box |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | AMD Ryzen 3 4100 |
| Number of cores: | Quad-Core / 8 threads |
| Cache: | 4 MB |
| Compatible processor socket: | Socket AM4 |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 3.8 GHz |
| Max turbo speed: | 4 GHz |
| Manufacturing process: | 7 nm |
| Features: | AMD Ryzen VR-Ready Premium, AMD StoreMI Technology, "Zen 2" Core Architecture |
Aprašymas Featuring 4 processor cores for performance gaming and processing, with true machine intelligence to analyze and adapt to your needs. |
| Product description: | AMD Ryzen 3 4100 / 3.8 GHz processor - Box |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | AMD Ryzen 3 4100 |
| Number of cores: | Quad-Core / 8 threads |
| Cache: | 4 MB |
| Compatible processor socket: | Socket AM4 |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 3.8 GHz |
| Max turbo speed: | 4 GHz |
| Manufacturing process: | 7 nm |
| Features: | AMD Ryzen VR-Ready Premium, AMD StoreMI Technology, "Zen 2" Core Architecture |
Aprašymas
Featuring 4 processor cores for performance gaming and processing, with true machine intelligence to analyze and adapt to your needs.