AMD Ryz7960X 5.3GHz SP6 24C/48T 350W BOX
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): 100-100001352WOF
Prekės kodas (MPN): 100-100001352WOF
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1869,94 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | AMD Ryzen ThreadRipper 7960X / 4.2 GHz processor - Box |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | AMD Ryzen ThreadRipper 7960X |
| Number of cores: | 24-core / 48 threads |
| Cache: | 128 MB |
| Compatible processor socket: | Socket sTR5 |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 4.2 GHz |
| Max turbo speed: | 5.3 GHz |
| Manufacturing process: | 5 nm |
| Features: | "Zen 4" Core Architecture, AMD EXPO Technology, AMD RyzenTechnologies, AMD Precision Boost 2 Tec |
Aprašymas Render. Stream. Compile. Encode. Work or play. ThreadRipper has the power to overwhelm your daunting workloads. Funkcijos AMD Ryzen Master Utility Unmatched processing power and a platform light years ahead |
| Product description: | AMD Ryzen ThreadRipper 7960X / 4.2 GHz processor - Box |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | AMD Ryzen ThreadRipper 7960X |
| Number of cores: | 24-core / 48 threads |
| Cache: | 128 MB |
| Compatible processor socket: | Socket sTR5 |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 4.2 GHz |
| Max turbo speed: | 5.3 GHz |
| Manufacturing process: | 5 nm |
| Features: | "Zen 4" Core Architecture, AMD EXPO Technology, AMD RyzenTechnologies, AMD Precision Boost 2 Tec |
Aprašymas
Render. Stream. Compile. Encode. Work or play. ThreadRipper has the power to overwhelm your daunting workloads.
Funkcijos
AMD Ryzen Master Utility
Unmatched processing power and a platform light years ahead