AMD Ryz7 5700X 4.6GHz AM4 8/16T 65W TRAY
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): 100-000000926
Prekės kodas (MPN): 100-000000926
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 366,38 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | AMD Ryzen 7 5700X / 3.4 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | AMD Ryzen 7 5700X |
| Number of cores: | 8-core / 16 threads |
| Cache: | 32 MB |
| Compatible processor socket: | Socket AM4 |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 3.4 GHz |
| Max turbo speed: | 4.6 GHz |
| Manufacturing process: | 7 nm |
| Features: | AMD StoreMI Technology, "Zen 3" Core Architecture, AMD Ryzen VR-Ready Premium |
Aprašymas Experience an AMD Ryzen 7 processor - incredibly powerful multi-core processing for the ultimate performance. |
| Product description: | AMD Ryzen 7 5700X / 3.4 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | AMD Ryzen 7 5700X |
| Number of cores: | 8-core / 16 threads |
| Cache: | 32 MB |
| Compatible processor socket: | Socket AM4 |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 3.4 GHz |
| Max turbo speed: | 4.6 GHz |
| Manufacturing process: | 7 nm |
| Features: | AMD StoreMI Technology, "Zen 3" Core Architecture, AMD Ryzen VR-Ready Premium |
Aprašymas
Experience an AMD Ryzen 7 processor - incredibly powerful multi-core processing for the ultimate performance.