AMD Ryz7 5700G 4.6GHz AM4 8C/16T 65W MPK
Gamintojas: AMD
Prekės kodas (MPN): 100-100000263MPK
Prekės kodas (MPN): 100-100000263MPK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 459,38 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | AMD Ryzen 7 5700G / 3.8 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | AMD Ryzen 7 5700G |
| Number of cores: | 8-core / 16 threads |
| Cache: | 16 MB |
| Integrated graphics: | Radeon Graphics |
| Compatible processor socket: | Socket AM4 |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 3.8 GHz |
| Max turbo speed: | 4.6 GHz |
| Manufacturing process: | 7 nm |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Experience an AMD Ryzen 7 processor - incredibly powerful multi-core processing for the ultimate performance. |
| Product description: | AMD Ryzen 7 5700G / 3.8 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | AMD Ryzen 7 5700G |
| Number of cores: | 8-core / 16 threads |
| Cache: | 16 MB |
| Integrated graphics: | Radeon Graphics |
| Compatible processor socket: | Socket AM4 |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 3.8 GHz |
| Max turbo speed: | 4.6 GHz |
| Manufacturing process: | 7 nm |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Experience an AMD Ryzen 7 processor - incredibly powerful multi-core processing for the ultimate performance.