AMD Ryz5 4500 4.1GHz AM4 6C/12T 65W MPK
Gamintojas: AMD
Prekės kodas (MPN): 100-100000644MPK
Prekės kodas (MPN): 100-100000644MPK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 8 vnt. 1-5 d.d. 8 / - vnt. | - | 157,85 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | AMD Ryzen 5 4500 / 3.6 GHz processor - AMD Processors multipack (MPK) |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | AMD Ryzen 5 4500 |
| Number of cores: | 6-core / 12 threads |
| Cache: | 8 MB |
| Compatible processor socket: | Socket AM4 |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 3.6 GHz |
| Max turbo speed: | 4.1 GHz |
| Manufacturing process: | 7 nm |
| Features: | AMD StoreMI Technology, "Zen 2" Core Architecture, AMD Ryzen VR-Ready Premium |
Aprašymas Everyone deserves a powerful processor. Uncompromising features and smooth performance are finally the standard for every gamer and artist. Funkcijos Smooth gaming Advanced multi-processing performance |
| Product description: | AMD Ryzen 5 4500 / 3.6 GHz processor - AMD Processors multipack (MPK) |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | AMD Ryzen 5 4500 |
| Number of cores: | 6-core / 12 threads |
| Cache: | 8 MB |
| Compatible processor socket: | Socket AM4 |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 3.6 GHz |
| Max turbo speed: | 4.1 GHz |
| Manufacturing process: | 7 nm |
| Features: | AMD StoreMI Technology, "Zen 2" Core Architecture, AMD Ryzen VR-Ready Premium |
Aprašymas
Everyone deserves a powerful processor. Uncompromising features and smooth performance are finally the standard for every gamer and artist.
Funkcijos
Smooth gaming
Advanced multi-processing performance