AMD EPYC 8Core Model 7203P SP3 Tray
Gamintojas: AMD
Prekės kodas (MPN): 100-000001287
Prekės kodas (MPN): 100-000001287
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 324,97 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | AMD EPYC 7203P / 2.8 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | AMD EPYC 7203P |
| Number of cores: | 8-core / 16 threads |
| Cache: | 64 MB |
| Compatible processor socket: | Socket SP3 |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 2.8 GHz |
| Max turbo speed: | 3.4 GHz |
| Features: | AMD Infinity Architecture, AMD Infinity Guard |
Aprašymas Turn your data center into a competitive advantage with AMD - setting superior standards for performance, security and scalability for your most demanding workloads. |
| Product description: | AMD EPYC 7203P / 2.8 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | AMD EPYC 7203P |
| Number of cores: | 8-core / 16 threads |
| Cache: | 64 MB |
| Compatible processor socket: | Socket SP3 |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 2.8 GHz |
| Max turbo speed: | 3.4 GHz |
| Features: | AMD Infinity Architecture, AMD Infinity Guard |
Aprašymas
Turn your data center into a competitive advantage with AMD - setting superior standards for performance, security and scalability for your most demanding workloads.