AMD EPYC 64Core Model 7713P SP3 Tray
Gamintojas: AMD
Prekės kodas (MPN): 100-000000337
Prekės kodas (MPN): 100-000000337
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1451,66 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | AMD EPYC 7713P / 2 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | AMD EPYC 7713P (3rd Gen) |
| Number of cores: | 64-core / 128 threads |
| Cache: | 256 MB |
| Compatible processor socket: | Socket SP3 |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 2 GHz |
| Max turbo speed: | 3.675 GHz |
| Features: | AMD Infinity Architecture, AMD Infinity Guard, AMD Workload Affinity |
Aprašymas Turn your data center into a competitive advantage with AMD - setting superior standards for performance, security and scalability for your most demanding workloads. |
| Product description: | AMD EPYC 7713P / 2 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | AMD EPYC 7713P (3rd Gen) |
| Number of cores: | 64-core / 128 threads |
| Cache: | 256 MB |
| Compatible processor socket: | Socket SP3 |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 2 GHz |
| Max turbo speed: | 3.675 GHz |
| Features: | AMD Infinity Architecture, AMD Infinity Guard, AMD Workload Affinity |
Aprašymas
Turn your data center into a competitive advantage with AMD - setting superior standards for performance, security and scalability for your most demanding workloads.