AMD EPYC 28Core Model 9754S SP5 Tray
Gamintojas: AMD
Prekės kodas (MPN): 100-000001371
Prekės kodas (MPN): 100-000001371
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 8598,73 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | AMD EPYC 9754S / 2.25 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | AMD EPYC 9754S |
| Number of cores: | 128-core / 128 threads |
| Cache: | 256 MB |
| Compatible processor socket: | Socket SP5 |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 2.25 GHz |
| Max turbo speed: | 3.1 GHz |
| Features: | AMD Infinity Architecture, AMD Infinity Guard, AMD Workload Affinity |
Aprašymas Turn your data center into a competitive advantage with AMD - setting superior standards for performance, security and scalability for your most demanding workloads. |
| Product description: | AMD EPYC 9754S / 2.25 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | AMD EPYC 9754S |
| Number of cores: | 128-core / 128 threads |
| Cache: | 256 MB |
| Compatible processor socket: | Socket SP5 |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 2.25 GHz |
| Max turbo speed: | 3.1 GHz |
| Features: | AMD Infinity Architecture, AMD Infinity Guard, AMD Workload Affinity |
Aprašymas
Turn your data center into a competitive advantage with AMD - setting superior standards for performance, security and scalability for your most demanding workloads.