AMD EPYC 128Core Model 9755 Tray
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): 100-000001443
Prekės kodas (MPN): 100-000001443
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 10549,25 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | AMD EPYC 9755 / 2.7 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | AMD EPYC 9755 |
| Number of cores: | 128-core / 256 threads |
| Cache: | 512 MB |
| Compatible processor socket: | Socket SP5 |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 2.7 GHz |
| Max turbo speed: | 4.1 GHz |
| Features: | AMD Infinity Guard, AMD Infinity Architecture |
Aprašymas Turn your data center into a competitive advantage with AMD - setting superior standards for performance, security and scalability for your most demanding workloads. Funkcijos Designed for high-demand applications Scalable solution for growing computing needs Single processor architecture for efficient performance |
| Product description: | AMD EPYC 9755 / 2.7 GHz processor - OEM |
| Product type: | Processor |
| Processor type: | AMD EPYC 9755 |
| Number of cores: | 128-core / 256 threads |
| Cache: | 512 MB |
| Compatible processor socket: | Socket SP5 |
| Processor qty: | 1 |
| Clock speed: | 2.7 GHz |
| Max turbo speed: | 4.1 GHz |
| Features: | AMD Infinity Guard, AMD Infinity Architecture |
Aprašymas
Turn your data center into a competitive advantage with AMD - setting superior standards for performance, security and scalability for your most demanding workloads.
Funkcijos
Designed for high-demand applications
Scalable solution for growing computing needs
Single processor architecture for efficient performance