Allview 43iPlay6200-U | 43 | Smart TV | VIDAA OS | UHD
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 255,20 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 130.00 mm |
| Gross height (mm): | 635.00 mm |
| Gross weight: | 8.00 kg |
| Gross width (mm): | 1055.00 mm |
| Net weight: | 6.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 900.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.09 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Allview |
| Palette Qty: | 19 pc(s) |
| Display: | 3840 x 2160 pixels |
| Smart TV: | Yes |
| Display diagonal (metric): | 109 cm |
| HD type: | UHD |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | 43iPlay6200-U |
| Operating system installed: | VIDAA OS |
| Digital signal format system: | DVB-C DVB-T/T2 DVB-S/S2 |
| Display diagonal: | 43 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 130.00 mm |
| Gross height (mm): | 635.00 mm |
| Gross weight: | 8.00 kg |
| Gross width (mm): | 1055.00 mm |
| Net weight: | 6.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 900.00 g |
| Plastic (No PET): | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.09 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Allview |
| Palette Qty: | 19 pc(s) |
| Display: | 3840 x 2160 pixels |
| Smart TV: | Yes |
| Display diagonal (metric): | 109 cm |
| HD type: | UHD |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | 43iPlay6200-U |
| Operating system installed: | VIDAA OS |
| Digital signal format system: | DVB-C DVB-T/T2 DVB-S/S2 |
| Display diagonal: | 43 |
| Warranty: | 24 month(s) |