Allview 40iPlay6000-F/1 40" (101 cm) Full HD Smart LED TV
Gamintojas: Allview
Prekės kodas (MPN): 40iPlay6000-F/1
Prekės kodas (MPN): 40iPlay6000-F/1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 209,76 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 122.00 mm |
| Gross height (mm): | 585.00 mm |
| Gross weight: | 7.05 kg |
| Gross width (mm): | 990.00 mm |
| Net weight: | 5.85 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.07 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Colour of product: | Black |
| HD type: | FHD |
| Wi-Fi: | Yes |
| Digital signal format system: | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| 3D: | No |
| Display diagonal: | 40" (101 cm) |
| Display: | 1920 x 1080 |
| Smart TV: | Yes |
| Other features: | HDMI x3, USB x2 |
| Display diagonal (metric): | 101 cm |
| Dimensions (W x D x H) with stand: | 905 x 237 x 558 mm |
| Producer product name: | 40iPlay6000-F/1 |
| Operating system installed: | VIDAA |
| VESA mounting: | Yes 200 x 200 |
| Palette Qty: | 24 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 122.00 mm |
| Gross height (mm): | 585.00 mm |
| Gross weight: | 7.05 kg |
| Gross width (mm): | 990.00 mm |
| Net weight: | 5.85 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1000.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.07 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Battery |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Colour of product: | Black |
| HD type: | FHD |
| Wi-Fi: | Yes |
| Digital signal format system: | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| 3D: | No |
| Display diagonal: | 40" (101 cm) |
| Display: | 1920 x 1080 |
| Smart TV: | Yes |
| Other features: | HDMI x3, USB x2 |
| Display diagonal (metric): | 101 cm |
| Dimensions (W x D x H) with stand: | 905 x 237 x 558 mm |
| Producer product name: | 40iPlay6000-F/1 |
| Operating system installed: | VIDAA |
| VESA mounting: | Yes 200 x 200 |
| Palette Qty: | 24 pc(s) |