Allview
Gamintojas: Allview
Prekės kodas (MPN): 24ATC6300-H
Prekės kodas (MPN): 24ATC6300-H
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 39 vnt. 1-5 d.d. 39 / - vnt. | - | 108,38 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 105.00 mm |
| Gross height (mm): | 380.00 mm |
| Gross weight: | 3.00 kg |
| Gross width (mm): | 600.00 mm |
| Net weight: | 2.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.70 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Allview |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 105.00 mm |
| Gross height (mm): | 380.00 mm |
| Gross weight: | 3.00 kg |
| Gross width (mm): | 600.00 mm |
| Net weight: | 2.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.70 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Allview |
| Warranty: | 24 month(s) |