ADATA XPG Gammix S70 BLADE PCIe Gen4x4 Solid State Drive 512GB
Gamintojas: ADATA
Prekės kodas (MPN): AGAMMIXS70B-512G-CS
Prekės kodas (MPN): AGAMMIXS70B-512G-CS
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 17 vnt. 1-5 d.d. 17 / - vnt. | - | 165,61 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 85.00 mm |
| Gross height (mm): | 10.00 mm |
| Gross weight: | 0.11 kg |
| Gross width (mm): | 25.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Solid-state drive capacity: | |
| Solid-state drive interface: | |
| Read speed: | |
| Write speed: | |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 85.00 mm |
| Gross height (mm): | 10.00 mm |
| Gross weight: | 0.11 kg |
| Gross width (mm): | 25.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Solid-state drive capacity: | |
| Solid-state drive interface: | |
| Read speed: | |
| Write speed: | |
| Warranty: | 60 month(s) |