ADATA XPG Gammix S70 BLADE 2000 GB, SSD form factor M.2 2280, SSD interface PCIe Gen4x4, Write speed 6400 MB/s, Read speed 7400 MB/s
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 7 vnt. 1-5 d.d. 7 / - vnt. | 402,34 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 17.00 mm |
| Gross height (mm): | 130.00 mm |
| Gross weight: | 0.03 kg |
| Gross width (mm): | 105.00 mm |
| Net weight: | 0.03 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Solid-state drive capacity: | 2000 GB |
| Write speed: | 6400 MB/s |
| Read speed: | 7400 MB/s |
| Solid-state drive interface: | PCIe Gen4x4 |
| Producer product name: | XPG Gammix S70 BLADE |
| PET: | 20.00 g |
| Interface: | |
| Warranty: | 60 month(s) |
| SSD form factor: | M.2 2280 |
| Compatibility: | NVMe 1.4 |
| Other features: | High-temperature resistant aluminum heatsink |
| NAND flash component: | 3D NAND |
| Gross depth (mm): | 17.00 mm |
| Gross height (mm): | 130.00 mm |
| Gross weight: | 0.03 kg |
| Gross width (mm): | 105.00 mm |
| Net weight: | 0.03 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Solid-state drive capacity: | 2000 GB |
| Write speed: | 6400 MB/s |
| Read speed: | 7400 MB/s |
| Solid-state drive interface: | PCIe Gen4x4 |
| Producer product name: | XPG Gammix S70 BLADE |
| PET: | 20.00 g |
| Interface: | |
| Warranty: | 60 month(s) |
| SSD form factor: | M.2 2280 |
| Compatibility: | NVMe 1.4 |
| Other features: | High-temperature resistant aluminum heatsink |
| NAND flash component: | 3D NAND |