ADATA UV320 32GB USB3.1 Black
Gamintojas: A-DATA
Prekės kodas (MPN): AUV320-32G-RBKBL
Prekės kodas (MPN): AUV320-32G-RBKBL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 14 vnt. 1-5 d.d. 14 / - vnt. | - | 7,87 € | |
| S1 | 20 vnt. 1-5 d.d. 20 / - vnt. |
- | 9,06 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Capacity: | 32 GB |
| Depth (cm): | 5.5 |
| Height (cm): | 1.02 |
| Link: | http://www.adata.com/us/specification/506# |
| Module type: | USB |
| Product description: | ADATA UV320 32GB USB3.1 Black |
| Read speed: | - |
| Weight netto (g): | 7.9 |
| Width (cm): | 1.95 |
| Write speed: | - |
Aprašymas The UV320 features a sliding USB connector, which smoothly extends from the drive at the push of a thumb. The capless design eliminates the hassle of lost drive caps. It comes with a high speed USB 3.1 interface and provides diverse capacities ranging from 16GB to 128GB, enabling you to share faster and store more. Funkcijos Quick-slide capless design High speed USB 3.1 for efficient data transfer Big capacity, convenient storage An easy-go design with strap mount Near universal compatibility |
| Capacity: | 32 GB |
| Depth (cm): | 5.5 |
| Height (cm): | 1.02 |
| Link: | http://www.adata.com/us/specification/506# |
| Module type: | USB |
| Product description: | ADATA UV320 32GB USB3.1 Black |
| Read speed: | - |
| Weight netto (g): | 7.9 |
| Width (cm): | 1.95 |
| Write speed: | - |
Aprašymas
The UV320 features a sliding USB connector, which smoothly extends from the drive at the push of a thumb. The capless design eliminates the hassle of lost drive caps. It comes with a high speed USB 3.1 interface and provides diverse capacities ranging from 16GB to 128GB, enabling you to share faster and store more.
Funkcijos
Quick-slide capless design
High speed USB 3.1 for efficient data transfer
Big capacity, convenient storage
An easy-go design with strap mount
Near universal compatibility