ADATA UV240 64GB USB Flash Drive, Red ADATA
Gamintojas: ADATA
Prekės kodas (MPN): AUV240-64G-RRD
Prekės kodas (MPN): AUV240-64G-RRD
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 18 vnt. 1-5 d.d. 18 / - vnt. | - | 9,55 € | |
| S2 | - / - | - | 8,62 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 66.00 mm |
| Gross height (mm): | 9.00 mm |
| Gross weight: | 0.03 kg |
| Gross width (mm): | 20.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 15.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 37037 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas The ADATA UV240 USB flash drive combines functionality with a practical design to meet the needs of daily data users. With a storage capacity of 64 GB, it offers ample space for photos, documents, and media files. The USB 2.0 interface ensures a smooth and reliable data transfer experience. Designed for convenience, its flip-cap feature protects the USB connector when not in use, and the built-in strap hole allows for easy attachment to keychains or lanyards, ensuring your data is always within reach. The durable plastic housing provides added protection against daily wear and tear, making the UV240 a robust and reliable choice for storing your important files. Funkcijos 64 GB storage capacity for ample file space USB 2.0 interface for reliable data transfer Flip-cap design and strap hole for enhanced portability Plastic housing for increased durability |
| Gross depth (mm): | 66.00 mm |
| Gross height (mm): | 9.00 mm |
| Gross weight: | 0.03 kg |
| Gross width (mm): | 20.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 15.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 37037 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas
The ADATA UV240 USB flash drive combines functionality with a practical design to meet the needs of daily data users. With a storage capacity of 64 GB, it offers ample space for photos, documents, and media files. The USB 2.0 interface ensures a smooth and reliable data transfer experience. Designed for convenience, its flip-cap feature protects the USB connector when not in use, and the built-in strap hole allows for easy attachment to keychains or lanyards, ensuring your data is always within reach. The durable plastic housing provides added protection against daily wear and tear, making the UV240 a robust and reliable choice for storing your important files.
Funkcijos
64 GB storage capacity for ample file space
USB 2.0 interface for reliable data transfer
Flip-cap design and strap hole for enhanced portability
Plastic housing for increased durability