ADATA UV240 32 GB USB 2.0 White
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 20 vnt. 2026-04-30 - / 20 vnt. | - | 8,24 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross weight: | 0.2,0.2 kg |
| Net weight: | 0.1,0.1 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.1 kg |
| Volume (m3): | 0.0005175 m³ |
| Colour of product: | White |
| Material: | Plastic |
| Interface type: | USB 2.0 |
| Producer product name: | UV240 |
| Capacity: | 32 GB |
| Paper/Pasteboard: | 63 g |
| Plastic (No PET): | 37 g |
| Palette Qty: | 3339 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross weight: | 0.2,0.2 kg |
| Net weight: | 0.1,0.1 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.1 kg |
| Volume (m3): | 0.0005175 m³ |
| Colour of product: | White |
| Material: | Plastic |
| Interface type: | USB 2.0 |
| Producer product name: | UV240 |
| Capacity: | 32 GB |
| Paper/Pasteboard: | 63 g |
| Plastic (No PET): | 37 g |
| Palette Qty: | 3339 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |