ADATA UV240 32 GB USB 2.0 Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 15 vnt. 1-5 d.d. 15 / - vnt. | - | 8,07 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross weight: | 0.11,0.11 kg |
| Net weight: | 0.102,0.102 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.008 kg |
| Volume (m3): | 0.0005175 m³ |
| Colour of product: | Black |
| Material: | Plastic |
| Interface type: | USB 2.0 |
| Producer product name: | UV240 |
| Capacity: | 32 GB |
| Paper/Pasteboard: | 8 g |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 3339 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross weight: | 0.11,0.11 kg |
| Net weight: | 0.102,0.102 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.008 kg |
| Volume (m3): | 0.0005175 m³ |
| Colour of product: | Black |
| Material: | Plastic |
| Interface type: | USB 2.0 |
| Producer product name: | UV240 |
| Capacity: | 32 GB |
| Paper/Pasteboard: | 8 g |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 3339 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |