ADATA UV220 64 GB USB 2.0 White/Gray
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 20 vnt. 1-5 d.d. 20 / - vnt. | - | 9,55 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross weight: | 0.2,0.2 kg |
| Net weight: | 0.1,0.1 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.1 kg |
| Volume (m3): | 0.0006325 m³ |
| Colour of product: | White/Gray |
| Material: | Plastic |
| Interface type: | USB 2.0 |
| Producer product name: | UV220 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Capacity: | 64 GB |
| Paper/Pasteboard: | 63 g |
| Plastic (No PET): | 37 g |
| Palette Qty: | 2732 pc(s) |
| Gross weight: | 0.2,0.2 kg |
| Net weight: | 0.1,0.1 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.1 kg |
| Volume (m3): | 0.0006325 m³ |
| Colour of product: | White/Gray |
| Material: | Plastic |
| Interface type: | USB 2.0 |
| Producer product name: | UV220 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Capacity: | 64 GB |
| Paper/Pasteboard: | 63 g |
| Plastic (No PET): | 37 g |
| Palette Qty: | 2732 pc(s) |