ADATA UV220 32 GB USB 2.0 White/Gray
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 7,20 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross weight: | 0.11,0.11 kg |
| Net weight: | 0.102,0.102 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.008 kg |
| Volume (m3): | 0.0006325 m³ |
| Colour of product: | White/Gray |
| Material: | Plastic |
| Interface type: | USB 2.0 |
| Producer product name: | UV220 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Capacity: | 32 GB |
| Paper/Pasteboard: | 8 g |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 2732 pc(s) |
| Gross weight: | 0.11,0.11 kg |
| Net weight: | 0.102,0.102 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.008 kg |
| Volume (m3): | 0.0006325 m³ |
| Colour of product: | White/Gray |
| Material: | Plastic |
| Interface type: | USB 2.0 |
| Producer product name: | UV220 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Capacity: | 32 GB |
| Paper/Pasteboard: | 8 g |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 2732 pc(s) |