ADATA UV210 64 GB, USB 2.0, Silver
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 20 vnt. 2026-04-30 - / 20 vnt. | - | 9,29 € | |
| S2 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. |
- | 9,12 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Material: | Metal |
| Capacity: | 64 GB |
| USB version: | USB 2.0 |
| Colour of product: | Silver |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Interface type: | USB 2.0 |
| Producer product name: | UV210 |
| Net weight: | 0.014 kg |
| Gross weight: | 0.022 kg |
| Paper/Pasteboard: | 8 g |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
Aprašymas Built seamlessly and boasting a metallic finish that cover a solid zinc-alloy housing, the UV210 USB Flash drive delivers a stylish statement of simplicity and durability. Thanks to its precision-integrated technology, capless design, and large strap mount, the UV210 offers a combination of professional presentation and ease of use. With an attractive aesthetic and high portability, it's much more than just a USB Flash drive - it's a fashion accessory for your daily life! Funkcijos Metallic quality for a modern style Advanced COB manufacturing process An easy-go design |
| Material: | Metal |
| Capacity: | 64 GB |
| USB version: | USB 2.0 |
| Colour of product: | Silver |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Interface type: | USB 2.0 |
| Producer product name: | UV210 |
| Net weight: | 0.014 kg |
| Gross weight: | 0.022 kg |
| Paper/Pasteboard: | 8 g |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
Aprašymas
Built seamlessly and boasting a metallic finish that cover a solid zinc-alloy housing, the UV210 USB Flash drive delivers a stylish statement of simplicity and durability. Thanks to its precision-integrated technology, capless design, and large strap mount, the UV210 offers a combination of professional presentation and ease of use. With an attractive aesthetic and high portability, it's much more than just a USB Flash drive - it's a fashion accessory for your daily life!
Funkcijos
Metallic quality for a modern style
Advanced COB manufacturing process
An easy-go design