ADATA UV150 32 GB, USB 3.0, Red
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 7 vnt. 1-5 d.d. 7 / - vnt. | - | 8,63 € | |
| S2 | - / - | - | 7,71 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Form factor: | Cap |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Weight: | 9 g |
| Colour of product: | Red |
| Certification: | CE / FCC / VCCI / BS |
| Width: | 1.8 cm |
| Height: | 1.1 cm |
| Plug and Play: | Yes |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Depth: | 5.8 cm |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Capacity: | 32 GB |
| Interface type: | USB 3.0 |
| Type: | USB Dash Drive |
| Dimensions (WxDxH): | 58 x 18 x 10mm mm |
| Material: | Plastic |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | UV150 |
| Net weight: | 0.012 kg |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Gross depth master carton: | 0.01 mm |
| Gross width master carton: | 0.01 mm |
| Gross height master carton: | 0.01 mm |
| Net weight master carton: | 0.00 kg |
| Tare weight master carton: | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.008 kg |
| Gross depth (mm): | 113.00 mm |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 10.00 mm |
| Paper/Pasteboard: | 8.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
Aprašymas The UV150 combines a classic look with economical pricing, a SuperSpeed USB 3.0 interface, and an attractive pearlescent exterior. Its minimalist and modern design make it a fashionable and practical accessory both in and out of town. Funkcijos SuperSpeed, super value Smarter design |
| Form factor: | Cap |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Weight: | 9 g |
| Colour of product: | Red |
| Certification: | CE / FCC / VCCI / BS |
| Width: | 1.8 cm |
| Height: | 1.1 cm |
| Plug and Play: | Yes |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Depth: | 5.8 cm |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Capacity: | 32 GB |
| Interface type: | USB 3.0 |
| Type: | USB Dash Drive |
| Dimensions (WxDxH): | 58 x 18 x 10mm mm |
| Material: | Plastic |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | UV150 |
| Net weight: | 0.012 kg |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Gross depth master carton: | 0.01 mm |
| Gross width master carton: | 0.01 mm |
| Gross height master carton: | 0.01 mm |
| Net weight master carton: | 0.00 kg |
| Tare weight master carton: | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.008 kg |
| Gross depth (mm): | 113.00 mm |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 10.00 mm |
| Paper/Pasteboard: | 8.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
Aprašymas
The UV150 combines a classic look with economical pricing, a SuperSpeed USB 3.0 interface, and an attractive pearlescent exterior. Its minimalist and modern design make it a fashionable and practical accessory both in and out of town.
Funkcijos
SuperSpeed, super value
Smarter design