ADATA USB Flash Drive UV250 32 GB, USB 2.0, Silver
Gamintojas: ADATA
Prekės kodas (MPN): AUV250-32G-RBK
Prekės kodas (MPN): AUV250-32G-RBK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 20 vnt. 2026-04-30 - / 20 vnt. | - | 9,03 € | |
| S2 | - / - | - | 7,71 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 52.40 mm |
| Gross height (mm): | 15.35 mm |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 24.95 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8.00 g |
| Plastic (No PET): | 2.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Capacity: | 32 GB |
| Interface type: | USB 2.0 |
| Colour of product: | Silver |
| Producer product name: | UV250 |
| Material: | |
| Warranty: | year(s) |
| Total storage capacity: | GB |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product family: | USB Flash Drive |
| Read speed: | MB/s |
| Write speed: | MB/s |
| Weight: | 5.6 g |
Aprašymas Sporting a sleek, clean capless design and 32GB capacity, the UV250 carries your data in style. Funkcijos Sense of sophistication 32GB capacity Easy going Near universal compatibility |
| Gross depth (mm): | 52.40 mm |
| Gross height (mm): | 15.35 mm |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 24.95 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8.00 g |
| Plastic (No PET): | 2.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Capacity: | 32 GB |
| Interface type: | USB 2.0 |
| Colour of product: | Silver |
| Producer product name: | UV250 |
| Material: | |
| Warranty: | year(s) |
| Total storage capacity: | GB |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product family: | USB Flash Drive |
| Read speed: | MB/s |
| Write speed: | MB/s |
| Weight: | 5.6 g |
Aprašymas
Sporting a sleek, clean capless design and 32GB capacity, the UV250 carries your data in style.
Funkcijos
Sense of sophistication
32GB capacity
Easy going
Near universal compatibility