ADATA UR350 32GB USB Flash Drive, Black ADATA
Gamintojas: ADATA
Prekės kodas (MPN): UR350-32G-RSR/BK
Prekės kodas (MPN): UR350-32G-RSR/BK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 13 vnt. 1-5 d.d. 13 / - vnt. | - | 8,70 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 42.00 mm |
| Gross height (mm): | 7.00 mm |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 22.00 mm |
| Net weight: | 0.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 15.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 43478 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 42.00 mm |
| Gross height (mm): | 7.00 mm |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 22.00 mm |
| Net weight: | 0.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 15.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 43478 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |