ADATA Ultimate SU650 ASU650SS-240GT-R 240 GB, SSD form factor 2.5”, SSD interface SATA, Write speed 450 MB/s, Read speed 520 MB/s
Gamintojas: ADATA
Prekės kodas (MPN): ASU650SS-240GT-R
Prekės kodas (MPN): ASU650SS-240GT-R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 8 vnt. 1-5 d.d. 8 / - vnt. | - | 67,30 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 130.00 mm |
| Gross height (mm): | 10.00 mm |
| Gross weight: | 0.06 kg |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Net weight: | 0.03 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Solid-state drive capacity: | 240 GB |
| Write speed: | 450 MB/s |
| Read speed: | 520 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA |
| SSD form factor: | 2.5” |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | ASU650SS-240GT-R |
| Producer product family: | Ultimate SU650 |
| Paper/Pasteboard: | 30.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Gross depth (mm): | 130.00 mm |
| Gross height (mm): | 10.00 mm |
| Gross weight: | 0.06 kg |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Net weight: | 0.03 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Solid-state drive capacity: | 240 GB |
| Write speed: | 450 MB/s |
| Read speed: | 520 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA |
| SSD form factor: | 2.5” |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | ASU650SS-240GT-R |
| Producer product family: | Ultimate SU650 |
| Paper/Pasteboard: | 30.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |