ADATA Ultimate SU650 3D NAND SSD 960 GB SSD form factor 2.5” SSD interface SATA Write speed 450 MB/s Read speed 520 MB/s
Gamintojas: ADATA
Prekės kodas (MPN): ASU650SS-960GT-R
Prekės kodas (MPN): ASU650SS-960GT-R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 211,27 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 130.00 mm |
| Gross height (mm): | 10.00 mm |
| Gross weight: | 0.06 kg |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Net weight: | 0.03 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Solid-state drive capacity: | 960 GB |
| Write speed: | 450 MB/s |
| Read speed: | 520 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA |
| Producer product name: | Ultimate SU650 3D NAND SSD |
| SSD form factor: | 2.5” |
| Paper/Pasteboard: | 30 g |
| Palette Qty: | 10225 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 130.00 mm |
| Gross height (mm): | 10.00 mm |
| Gross weight: | 0.06 kg |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Net weight: | 0.03 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Solid-state drive capacity: | 960 GB |
| Write speed: | 450 MB/s |
| Read speed: | 520 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA |
| Producer product name: | Ultimate SU650 3D NAND SSD |
| SSD form factor: | 2.5” |
| Paper/Pasteboard: | 30 g |
| Palette Qty: | 10225 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |