ADATA Ultimate SU650 2TB, SATA
Gamintojas: ADATA
Prekės kodas (MPN): ASU650SS-2TT-R
Prekės kodas (MPN): ASU650SS-2TT-R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 127,08 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 110.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.16 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.06 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 4909 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 110.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.16 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.06 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 4909 pc(s) |