ADATA Ultimate SU650 256 GB, SSD form factor 2.5", SSD interface SATA 6Gb/s, Write speed 450 MB/s, Read speed 520 MB/s
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 61,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 127 mm |
| Gross height (mm): | 7 mm |
| Gross weight: | 0.064 kg |
| Gross width (mm): | 134 mm |
| Net weight: | 0.034 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 25.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.000119126 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Solid-state drive capacity: | 256 GB |
| Write speed: | 450 MB/s |
| Read speed: | 520 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA 6Gb/s |
| Producer product name: | Ultimate SU650 |
| SSD form factor: | 2.5" |
| Other features: | 3D NAND Flash Technology |
| Palette Qty: | 14506 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 127 mm |
| Gross height (mm): | 7 mm |
| Gross weight: | 0.064 kg |
| Gross width (mm): | 134 mm |
| Net weight: | 0.034 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 25.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.000119126 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Solid-state drive capacity: | 256 GB |
| Write speed: | 450 MB/s |
| Read speed: | 520 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA 6Gb/s |
| Producer product name: | Ultimate SU650 |
| SSD form factor: | 2.5" |
| Other features: | 3D NAND Flash Technology |
| Palette Qty: | 14506 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |