ADATA Ultimate SU630 3D NAND SSD 240 GB SSD form factor 2.5” SSD interface SATA Write speed 450 MB/s Read speed 520 MB/s
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 21 vnt. 1-5 d.d. 21 / - vnt. | - | 60,10 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 127 mm |
| Gross height (mm): | 134 mm |
| Gross weight: | 0.064 kg |
| Gross width (mm): | 8 mm |
| Net weight: | 0.034 kg |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.000136144 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Paper/Pasteboard: | 30 g |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Solid-state drive capacity: | 240 GB |
| Write speed: | 450 MB/s |
| Read speed: | 520 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA |
| SSD form factor: | 2.5” |
| Producer product name: | Ultimate SU630 3D NAND SSD |
| Palette Qty: | 12692 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 127 mm |
| Gross height (mm): | 134 mm |
| Gross weight: | 0.064 kg |
| Gross width (mm): | 8 mm |
| Net weight: | 0.034 kg |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.000136144 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Paper/Pasteboard: | 30 g |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Solid-state drive capacity: | 240 GB |
| Write speed: | 450 MB/s |
| Read speed: | 520 MB/s |
| Solid-state drive interface: | SATA |
| SSD form factor: | 2.5” |
| Producer product name: | Ultimate SU630 3D NAND SSD |
| Palette Qty: | 12692 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |