ADATA UC310 128GB USB Flash Drive, Black ADATA
Gamintojas: ADATA
Prekės kodas (MPN): UC310-128G-RBK
Prekės kodas (MPN): UC310-128G-RBK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 11,09 € | |
| S2 | - / - | - | 16,03 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 68.00 mm |
| Gross height (mm): | 23.00 mm |
| Gross weight: | 0.03 kg |
| Gross width (mm): | 30.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 15.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 34483 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas The ADATA UC310 USB flash drive combines performance, durability, and convenience in a compact form factor. Featuring a USB 3.2 Gen 1 interface, it offers fast data transfer rates up to 100 MB/s, making it an efficient tool for managing and accessing your data. With a 128 GB storage capacity, it provides ample space for all your important files, photos, and videos. The drive's durable plastic housing and protective swivel cap ensure your data is safe from physical damage, making it a reliable choice for everyday use. Whether for work, school, or leisure, the ADATA UC310 is a versatile storage solution that meets the demands of modern digital life. Funkcijos USB 3.2 Gen 1 interface for fast data transfer 128 GB storage capacity for extensive file storage Plastic housing and swivel cap for durability and ease of use Read Rate of 100 MB/s for quick access to files |
| Gross depth (mm): | 68.00 mm |
| Gross height (mm): | 23.00 mm |
| Gross weight: | 0.03 kg |
| Gross width (mm): | 30.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 15.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 34483 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas
The ADATA UC310 USB flash drive combines performance, durability, and convenience in a compact form factor. Featuring a USB 3.2 Gen 1 interface, it offers fast data transfer rates up to 100 MB/s, making it an efficient tool for managing and accessing your data. With a 128 GB storage capacity, it provides ample space for all your important files, photos, and videos. The drive's durable plastic housing and protective swivel cap ensure your data is safe from physical damage, making it a reliable choice for everyday use. Whether for work, school, or leisure, the ADATA UC310 is a versatile storage solution that meets the demands of modern digital life.
Funkcijos
USB 3.2 Gen 1 interface for fast data transfer
128 GB storage capacity for extensive file storage
Plastic housing and swivel cap for durability and ease of use
Read Rate of 100 MB/s for quick access to files