ADATA ROYAL UR340 32GB USB Flash Drive, Black ADATA
Gamintojas: ADATA
Prekės kodas (MPN): AROY-UR340-32GBK
Prekės kodas (MPN): AROY-UR340-32GBK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 20 vnt. 2026-04-30 - / 20 vnt. | - | 9,10 € | |
| S2 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. |
- | 8,43 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 45.00 mm |
| Gross height (mm): | 6.00 mm |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 22.00 mm |
| Net weight: | 0.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 15.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 41667 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas Sporting a lightweight unibody construction, the ADATA UR340 gives you a highly portable and stylish flash drive for carrying all your files and entertainment everywhere. Funkcijos Hassle-free capless design Sturdy zinc-alloy housing provides a solid construction Waterproof and dustproof with COB design (Chip-OnBoard) High compatibility - PCs, tablets, game consoles, smart TVs, in-car systems, home entertainment systems and more |
| Gross depth (mm): | 45.00 mm |
| Gross height (mm): | 6.00 mm |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 22.00 mm |
| Net weight: | 0.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 15.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 41667 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas
Sporting a lightweight unibody construction, the ADATA UR340 gives you a highly portable and stylish flash drive for carrying all your files and entertainment everywhere.
Funkcijos
Hassle-free capless design
Sturdy zinc-alloy housing provides a solid construction
Waterproof and dustproof with COB design (Chip-OnBoard)
High compatibility - PCs, tablets, game consoles, smart TVs, in-car systems, home entertainment systems and more