Prekės kodas (MPN): AD4U320016G22-SGN
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
|---|
| Gross depth (mm): | 55.00 mm |
| Gross height (mm): | 170.00 mm |
| Gross weight: | 0.03 kg |
| Gross width (mm): | 10.00 mm |
| Net weight: | 0.02 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 10.00 g |
| Plastic (No PET): | 3.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Memory clock speed: | 3200 MHz |
| Memory form factor: | 288-Pin DIMM |
| Memory voltage: | 1.2 V |
| ECC: | No |
| Component for: | PC/server |
| Capacity: | 16 GB |
| Memory layout (modules x size): | 1x16 GB |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Producer product name: | |
| Internal memory type: | U-DIMM |
| Registered: | No |
| CAS latency: | 22-22-22 |
| Producer product family: | Premier DDR4 RAM |
| Colour of product: | |
| Other features: |
| Gross weight: | 0.03 kg |
| Net weight: | 0.02 kg |
| Plastic (No PET): | 3.00 g |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Memory voltage: | 1.2 V |