ADATA DDR4 8GB DIMM 2666MHz 1024X8
Gamintojas: A-DATA
Prekės kodas (MPN): AD4U26668G19-SGN
Prekės kodas (MPN): AD4U26668G19-SGN
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 104,09 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ADATA Premier Series - DDR4 - module - 8 GB - DIMM 288-pin - 2666 MHz / PC4-21300 - unbuffered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 8 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Upgrade type: | Generic |
| Data integrity check: | Non-ECC |
| Speed: | 2666 MHz (PC4-21300) |
| Latency timings: | CL19 (19-19-19) |
| Features: | 8 Layers PCB, unbuffered |
| Voltage: | 1.2 V |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty (Germany, Austria and France - 10 years) |
ADATA DDR4 8GB DIMM 2666MHz 1024X8 |
| Product description: | ADATA Premier Series - DDR4 - module - 8 GB - DIMM 288-pin - 2666 MHz / PC4-21300 - unbuffered |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 8 GB |
| Memory type: | DDR4 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Upgrade type: | Generic |
| Data integrity check: | Non-ECC |
| Speed: | 2666 MHz (PC4-21300) |
| Latency timings: | CL19 (19-19-19) |
| Features: | 8 Layers PCB, unbuffered |
| Voltage: | 1.2 V |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty (Germany, Austria and France - 10 years) |
ADATA DDR4 8GB DIMM 2666MHz 1024X8