ADATA DashDrive UV240 64 GB USB 2.0 Black
Gamintojas: ADATA
Prekės kodas (MPN): AUV240-64G-RBK
Prekės kodas (MPN): AUV240-64G-RBK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 18 vnt. 1-5 d.d. 18 / - vnt. | - | 9,55 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 100 mm |
| Gross height (mm): | 45 mm |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 115 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.0005175 m³ |
| Capacity: | 64 GB |
| Interface type: | USB 2.0 |
| Colour of product: | Black |
| Producer product name: | DashDrive UV240 |
| Material: | Plastic |
| Palette Qty: | 3339 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 100 mm |
| Gross height (mm): | 45 mm |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 115 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.0005175 m³ |
| Capacity: | 64 GB |
| Interface type: | USB 2.0 |
| Colour of product: | Black |
| Producer product name: | DashDrive UV240 |
| Material: | Plastic |
| Palette Qty: | 3339 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |