ADATA AUV128 512GB USB Flash Drive, Black/Blue ADATA
Gamintojas: ADATA
Prekės kodas (MPN): AUV128-512G-RBE
Prekės kodas (MPN): AUV128-512G-RBE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 61,00 € | |
| S2 | - / - | - | 89,20 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 70.00 mm |
| Gross height (mm): | 10.00 mm |
| Gross weight: | 0.03 kg |
| Gross width (mm): | 30.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 15.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 33333 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |
ADATA UV150 512GB USB3.2 Stick Black |
| Gross depth (mm): | 70.00 mm |
| Gross height (mm): | 10.00 mm |
| Gross weight: | 0.03 kg |
| Gross width (mm): | 30.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 15.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 33333 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |
ADATA UV150 512GB USB3.2 Stick Black