ADATA 32GB USB Stick UV128 USB3.0 black
Gamintojas: A-DATA
Prekės kodas (MPN): AUV128-32G-RBE
Prekės kodas (MPN): AUV128-32G-RBE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | - | 8,15 € | |
| S1 | 8 vnt. 1-5 d.d. 8 / - vnt. |
- | 8,63 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Capacity: | 32 GB |
| Colour: | Black/Blue |
| Depth (cm): | 6.9 |
| Height (cm): | 0.9 |
| Module type: | USB 3.0 |
| Product description: | ADATA 32GB USB Stick UV128 USB 3.0 black/blue |
| Read speed: | - |
| Weight netto (g): | 11 |
| Width (cm): | 2.1 |
| Write speed: | 25 MB/s |
Aprašymas The sleek design features a sliding USB connector, which smoothly extends from the drive at the push of a thumb. The capless mechanical design eliminates the hassle of lost drive caps. The USB connector can be made ready for use with just one hand, for greater convenience when speed is a must. Funkcijos USB 3.0 high-speed transmission interface Easy thumb activated capless design Graceful and minimalist design Create own personal style |
| Capacity: | 32 GB |
| Colour: | Black/Blue |
| Depth (cm): | 6.9 |
| Height (cm): | 0.9 |
| Module type: | USB 3.0 |
| Product description: | ADATA 32GB USB Stick UV128 USB 3.0 black/blue |
| Read speed: | - |
| Weight netto (g): | 11 |
| Width (cm): | 2.1 |
| Write speed: | 25 MB/s |
Aprašymas
The sleek design features a sliding USB connector, which smoothly extends from the drive at the push of a thumb. The capless mechanical design eliminates the hassle of lost drive caps. The USB connector can be made ready for use with just one hand, for greater convenience when speed is a must.
Funkcijos
USB 3.0 high-speed transmission interface
Easy thumb activated capless design
Graceful and minimalist design
Create own personal style