ADATA 32GB DDR5 4800MHz SODIMM
Gamintojas: A-DATA
Prekės kodas (MPN): AD5S480032G-S
Prekės kodas (MPN): AD5S480032G-S
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 491,89 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ADATA - DDR5 - module - 32 GB - SO-DIMM 262-pin - 4800 MHz / PC5-38400 |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 32 GB |
| Memory type: | DDR5 SDRAM - SO-DIMM 262-pin |
| Upgrade type: | Generic |
| Data integrity check: | On-die ECC |
| Speed: | 4800 MHz (PC5-38400) |
| Latency timings: | CL40 |
| Features: | Built-in Power Management IC (PMIC) |
| Voltage: | 1.1 V |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
ADATA 32GB DDR5 4800MHz SODIMM |
| Product description: | ADATA - DDR5 - module - 32 GB - SO-DIMM 262-pin - 4800 MHz / PC5-38400 |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 32 GB |
| Memory type: | DDR5 SDRAM - SO-DIMM 262-pin |
| Upgrade type: | Generic |
| Data integrity check: | On-die ECC |
| Speed: | 4800 MHz (PC5-38400) |
| Latency timings: | CL40 |
| Features: | Built-in Power Management IC (PMIC) |
| Voltage: | 1.1 V |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
ADATA 32GB DDR5 4800MHz SODIMM